Ustawienia rodzinne – Warszawa i inne miasta

Ustawienia systemowe wg Berta Hellingera
i uzdrowienie relacji z rodzicami – warsztaty Warszawa

Nadchodzące terminy warsztatów:

Nieuznanie i niezrozumienie wzorca kobiecego powoduje, że kobieta nie wie co to znaczy być kobietą, a mężczyzna nie wie jak odnosić się do kobiet.
Nieuznanie i niezrozumienie wzorca męskiego powoduje, że mężczyzna nie wie co to znaczy być mężczyzną, a kobieta nie wie jak odnosić się do mężczyzn.
Sukces ma twarz matki. Ojciec prowadzi do świata.
(Bert Hellinger).

W grupie rozwoju osobistego spotykamy się raz w miesiącu na około cztery godziny.  Pracujemy w świadomym oddechu i pełnej uważności w obrębie Porządków Rodzinnych wg Berta Hellingera i Pojednania z Rodzicami jako części Terapii Mocnego Trzymania wg Jiriny Prekop.
Pracujemy na wzorcach i archetypach. Często taka praca pozwala sięgnąć dalej i głębiej, niż praca z własnym tematem, ponieważ umożliwia ona dysocjację, czyli „odklejenie się” od swojego utożsamienia czy nawet uwikłania.
INWESTYCJA
– 120 PLN
Udział gwarantuje wpłata zadatku w wysokości 50 PLN najpóźniej 7 dni przed terminem warsztatu.

Na  warsztatach ustawieniowych możliwa jest  praca własna z dowolnym tematem.
Przerwa obiadowa  1-2 godzin.
Ceny uzależnione są od czasu trwania (jednodniowy, weekendowy) oraz miejsca warsztatu
Udział gwarantuje wpłata zadatku w wysokości 150 PLN najpóźniej 10 dni przed terminem warsztatu.

Zgłoś swój udział mailowo pod adresem:
kontakt@kasiastanczak.pl

WARSZTATY ŁĄCZĄ CZTERY UNIKALNE METODY PRACY
integrację oddechem
ustawienia systemowe wg Berta Hellingera
uzdrowienie relacji z rodzicami  wg etyki Jiriny Prekop
ustawienia intencji wg Franza Rupperta

Połączenie tych metod sprawia, że dopełniają się one wzajemnie i mają głęboko transformujące działanie.

Masz wrażenie, że nie żyjesz tak, jak chcesz, tylko wszystko dzieje się bez Twojego udziału?
Masz wrażenie, że spełniasz wciąż cudze, a nie swoje oczekiwania?
Chcesz przestać już zadowalać wszystkich wokół i zająć się sobą?
Często robisz dobrą minę do złej gry i udajesz, że wszystko jest w porządku, podczas, gdy wcale nie jest w porządku?

Ustawienia systemowe, albo inaczej ustawienia rodzinne pokazują, że my – żyjący dziś, przejmujemy uczucia i losy naszych przodków, zwłaszcza tych nieżyjących i zapomnianych.
Takie przeniesienie losu skutkuje często niepowodzeniami w życiu, zarówno na polu osobistym, w relacjach ludzkich i damsko-męskich, jak i finansowo-zawodowym.
Odpychamy od siebie sukces czy spełnienie. Zwyczajnie nie pozwalamy sobie na szczęście, bo nie doznali go nasi przodkowie. Czym cięższy był ich los, tym bardziej obciążeni jesteśmy my.
Niesiemy los naszych przodków zupełnie nieświadomie, nie zdając sobie sprawy dlaczego nam się nie układa w życiu. Robimy to z miłości. Tym co nami kieruje jest głęboka i ślepa miłość do naszych przodków.
Ustawienia systemowe są po to, żebyś zobaczył i rozpoznał te wzorce, które tobą kierują, gdy jesteś nieświadomy.
A co dzieje się kiedy już sobie te mechanizmy uświadomisz? Możesz coś z tym zrobić. Możesz wybrać inaczej. Możesz wybrać świadomie. Znając wzorce i mechanizmy i zdając sobie sprawę jak działają, możesz działać świadomie poza wzorcem.
I możesz tę wielką ślepą MIŁOŚĆ przetransformować w MIŁOŚĆ zdrową.

Doświadcz, odpuść, zrelaksuj się za pomocą swobodnego oddechu i rozpoznaj co jest Twoje, a co Twoje nie jest. Zdecyduj co Ci służy, a co, być może, już nie, abyś mógł w pełni swej MOCY żyć swoim życiem.

Katarzyna Stańczak – certyfikowany terapeuta połączonych metod
ustawienia systemowe Warszawa, coaching oddechem, uzdrawianie relacji z rodzicami – Pojednanie z Rodzicami wg etyki Prekop.
kontakt@kasiastanczak.pl
tel. 531-08-78-78

Od ponad dwudziestu lat jestem w drodze ku sobie. Droga poprowadziła mnie poprzez jogę, Soul Body Fusion®, Access Consciousness®, pracę z ciałem, intuicją i oddechem, warsztaty wokalne, Szkołę Coachingu Oddechem, szkołę rozwoju dla kobiet WidnoKrąg, Szkołę Nowych Ustawień Rodzin metodą Berta Hellingera, naukę Szkole w ramach Instytutu na rzecz Pojednania w Rodzinie Anny Choińskiej, ustawienia intencji i pracę z traumą wg Franza Rupperta i wiele, wiele innych.
KONTAKT