Złap oddech i zajmij właściwe miejsce

Złap oddech i zajmij właściwe miejsce – warsztat rozwoju osobistego

Ten warsztat już się odbył, ale możesz poczytać o nim niżej.
Jeśli interesuje Cię ten temat – daj mi koniecznie znać, poinformuję Cię o kolejnych edycjach. 

Wyjątkowe spotkanie, które prowadziłam wraz z Katarzyną Wojtas-Michalską, coachem oddechem i Konradem Kosieradzkim, coachem oddechem i coachem systemowym w Akademia Nauki – Ostrowiec Świętokrzyski.

Praktyka obecności i świadomy oddech wspierają nas w procesie odnajdywania naszego miejsca w rodzinie, społeczności, firmie, świecie.
Bycie uważnym, obecnym i świadomym pomaga w dostrzeżeniu tych porządków, które są, niezależnie od tego czy nam się to podoba, czy nie. Znacząca część problemów dnia codziennego ma związek albo wręcz jest konsekwencją naruszenia tych porządków. Świadomość ich istnienia i uszanowanie ich pozwala żyć w harmonii z tym, co nas spotyka, otacza i czego doświadczamy.

„Miłość udaje się tylko wtedy, gdy znamy jej porządki. Ślepa, bezwiedna miłość nie zna tych porządków i często prowadzi na manowce. Ale jeśli miłość zna te porządki i je respektuje, sprowadza to, za czym tak tęsknimy.”

(Bert Hellinger)

Przez 2 godziny wspólnie poprowadziliśmy Was do zobaczenia swojego miejsca w systemie, do którego należymy i oddychaliśmy tym, co się pojawiło.

Pierwszeństwo mieli członkowie grupy „Złap Oddech”.