My kobiety

StańMy w Kobiecej Mocy
Warsztaty dla Kobiet
Sól Kiczora
27 września – 1 października

 

Prowadzenie:

Katarzyna Stańczak
Daria Czarnecka

Witaj Kochana Kobieto.

Wyobraź sobie, że idziesz swoją drogą. Nie do końca wiesz dokąd zmierzasz, ale czujesz odgórne prowadzenie. Jesteś spokojna. Widzisz przed sobą przytulny drewniany domek, drzwi są otwarte, wchodzisz. Instynktownie kierujesz się w lewo. Widzisz przestronne, ale przytulne pomieszczenie.
W kręgu na podłodze siedzą kobiety.
Patrzą przyjaźnie i z ciekawością. Uśmiechają się. Jedna z nich – podchodzi do Ciebie:

– Witaj – mówi. Czekałyśmy właśnie na Ciebie. Usiądź. Mamy Ci tyle do powiedzenia.

Czy nie byłoby wspaniale spędzić czas z mądrymi i kochającymi kobietami, z którymi mogłabyś porozmawiać na każdy, najtrudniejszy nawet, temat? Czy nie byłoby pięknie spotkać takie czarodziejki, które potrafią ujrzeć prawdę o Tobie i Twoim życiu, poza oceną i osądem?

? ? ?

A może na jakimś poziomie przeczuwasz, że takie kobiety istnieją?

? ? ?

Jakby to było dać sobie to poczuć?

Wyobraź sobie, że starsze, mądre kobiety z Rodu biorą za rękę tę małą dziewczynkę w Tobie i prowadzą ją ku więcej.

Uczą jak być kobietą radosną, kochaną, szanowaną, spełnioną…

BYĆ POŻĄDANĄ I KOCHANĄ, STWORZYĆ SZCZĘŚLIWE PEŁNE MIŁOŚCI I AKCEPTACJI RELACJE – TO JEST NAJWIĘKSZE PRAGNIENIE KAŻDEJ KOBIETY

Kochana Kobieto

Jeśli czujesz, że brakuje Ci wsparcia i kobiecych wzorców, ponieważ:

? nadal nie stworzyłaś wspaniałego związku
? Twój wieloletni związek/ małżeństwo przechodzi kryzys lub panują
w nim chłodne relacje
? straciłaś wiarę w udane, szczęśliwe relacje
? jesteś pogubiona w świecie relacji damsko-męskich

Jeśli chciałabyś:

? Nauczyć się jak budować harmonijną relację z mężczyzną
? Pożegnać i rozpuścić wzorce, które Ci już nie służą
? Nauczyć się pracować z energiami dobrobytu, miłości i obfitości
? Połączyć się z mocą Twojego rodu i poczuć wsparcie stamtąd
? Zaufać światu?
? Odzyskać spontaniczność, radość, energię i swój wewnętrzny ogień?

❤️ Zapraszamy Cię, Droga Kobieto, na wyjątkowy warsztat rozwojowy pt.:

„ StańMy w Kobiecej Mocy”

Podczas warsztatu poczujesz czym jest Kobiecość i odnajdziesz ją w sobie, poznasz i zrozumiesz zasady tworzenia udanych relacji, dowiesz się skąd czerpać swą moc, radość, obfitość i szczęście.

WARSZTAT JEST DEDYKOWANY KOBIETOM, KTÓRE:

? Chcą poczuć czym jest kobiecość, jaką rolę odgrywa w życiu oraz jak ją w sobie rozwinąć;
? Chcą nauczyć się budować szczęśliwe, udane relacje;
? Chcą odnaleźć swoją kobiecą ścieżkę spełnienia i rozwoju;
? Chcą się poczuć radość i spokój wynikający z bycia u siebie i na swoim miejscu;
? Nie chcą już przed nikim nikogo udawać, chcą rozpoznać swoją unikalną MOC!

 

WARSZTAT SKŁADA SIĘ Z:

?
CZĘŚCI TEORETYCZNEJ – poznasz znaczenie Kobiecości i kobiecej MOCy oraz nauczysz się zasad budowania udanych relacji

dowiesz się na czym polegają Porządki Miłości, co do znaczy zająć swoje właściwe miejsce, poznasz znaczenie Kobiecości i kobiecej MOCy oraz nauczysz się zasad budowania udanych relacji. Zrozumiesz skąd się biorą przekonania i emocje, które Cię blokują przed odkryciem pełni swojej MOCy i dowiesz się, jak je zmienić.

?
ĆWICZEŃ PRAKTYCZNYCH – odkryjesz przekonania i emocje, które Cię blokują przed odkryciem pełni swojej MOCy i dowiesz się, jak je zmienić

poczujesz na własnej skórze, co się dzieje, kiedy Porządki Miłości są zaburzone i nauczysz się je przywracać. Nauczysz się transformować niewspierające przekonania.

?
MEDYTACJI PROWADZONYCH – zanurkujesz głęboko w swoje wnętrze i uwolnisz zastarzałe energie, które już Ci nie służą.
Zrobisz miejsce na nowe, wspierające Cię uczucia i stany.

Będziemy używać ustawień systemowych, Pracy z Rodem, Pojednania z Rodzicami, numerologii, ustawień intencji i wiele innych technik pracy z ciałem, przekonaniami, emocjami i oddechem.

Warsztat poprowadzą
Katarzyna Stańczak, coach oddechem i certyfikowana terapeutka połączonych metod:
– Systemowej Pracy z Rodziną metodą Berta Hellingera – Nowe Ciche Ustawienia Rodzin
– Pojednania z Rodzicami wg etyki Prekop

Daria Czarnecka, numerolog, uczennnica Gladys Lobos
w trakcie nauki ustawień systemowych wg Berta Hellingera

Katarzyna o sobie:

Tak samo, jak Ty, kochana Kobieto, idę wciąż swoją drogą, ku sobie i swojej prawdzie, najlepiej jak potrafię. Kilka lat temu na tej drodze spotkałam świadomy oddech i ustawienia hellingerowskie.
Te spotkania zapoczątkowały integrację mojej rozkawałkowanej duszy. Zaczęłam się budzić. Budzić dla siebie, dla kobiecości, dla męskości, dla życia.
Odtąd idę dalej coraz bardziej pewnie i świadomie.
Ukończyłam dwuletnią Szkołę CUUD Coachingu Oddechem w Warszawie oraz Akredytowany kurs Power of Coaching w ramach Centrum Life Coaching Polska.
Następnie Szkołę “Nowych Ustawień Rodzin” metodą Berta Hellingera Taunus Institute oraz Szkołę w ramach Instytutu na rzecz Pojednania w Rodzinie Anny Choińskiej we Wrocławiu.
Ustawień rodzinnych uczyłam się od Gerharda Walpera, Wolfganga Deussera, Anny Choińskiej, Pojednania z Rodzicami jako części Terapii Mocnego Trzymania wg etyki Jiriny Prekop od Anny Choińskiej, coachingu i coachingu oddechem od Grzegorza Pawłowskiego, Kamy Jankowskiej, Iwony Kubiak, Kaji Kozłowskiej i Sylwestra Adamczuka.

Moja dusza śpiewa coraz głośniej i tańczy coraz śmielej, bo jest coraz pełniejsza, coraz bardziej kompletna. I tą swoją pełnią i radością dzielę się ze światem chętnie.
Podzielę się i z Tobą, jeśli tylko chcesz.

Połączenie ODDECHU, USTAWIEŃ I POJEDNANIA a wniosło zupełnie nową jakość najpierw do mojego życia, a potem do mojej pracy z ludźmi. Metody te wspaniale się dopełniają i pozwalają bezpiecznie dotrzeć w zakamarki duszy – dalej i głębiej, niż byłoby to możliwe, gdy każda z nich działała osobno. Odnajdziemy zatem Twoje największe skarby i zasoby, nawet, jeśli nie podejrzewasz ich istnienia. Wierz mi, że je masz, tylko głęboko ukryte.

CO DALEJ PO WARSZTACIE?

Dostaniesz od nas narzędzia do pracy własnej, które pomogą Ci utrwalić doświadczone na warsztacie zmiany. Jeśli będziesz je stosować:

? Stworzysz i nauczysz się utrzymywać osobistą przestrzeń wokół siebie, swoją niepowtarzalną aurę energetyczną, która przyciągnie do Ciebie tych, którzy będą z nią współgrać;

? Będziesz wiedziała, gdzie jest Twoje „tak” i Twoje „nie”, co pozwoli płynąć przez życie w lekkości, ale również, jeśli trzeba, bronić swoich granic;

? Nauczysz się budować jasne, przejrzyste i spełnione relacje i staniesz się kobietą, z którą mężczyzna też chce takie właśnie relacje budować;

? Będziesz potrafiła dzielić z bliskimi (rodziną, partnerem, rodzicami, dziećmi) swój czas i dawać im uwagę bez poświęcania się i zatracania siebie;

? Pojmiesz co, tak naprawdę daje Ci spełnienie na drodze zawodowej
i biznesowej;

? Będziesz emanować radością i wdzięcznością, co spowoduje pomnażanie energii miłości i dobrobytu.

Po warsztatach kobiety patrzą zupełnie inaczej. Zaczynają postrzegać więcej. Widzą swoją MOC, PEŁNIĘ, SIŁĘ, PIĘKNO, MĄDROŚĆ, BLASK…

OPINIE KOBIET:

Agnieszka:

Dla mnie praca z Kasią to delikatne prowadzenie, cudowna przestrzeń do odkrywania swoich blokad i dożycia tego, co nie dożyte. Czułam się swobodnie, było miejsce na wyrażenie swoich wątpliwości, wymianę punktów widzenia.
Na weryfikację swoich obserwacji. Dla mnie jak najbardziej na tak, z serca polecam Kasię, aczkolwiek, fakt, trzeba dorosnąć do tego, żeby spojrzeć na siebie.
Potrzeba gotowości wzięcia odpowiedzialności za siebie i swoje życie, to wcale nie jest takie łatwe ale z prowadzeniem Kasi możliwe do zrobienia. Dziękuję.

Renata:

Kasiu, bardzo Ci dziękuję. Przez cały czas czułam się zaopiekowana i bezpieczna. Dziękuję za przestrzeń jaką dajesz, żeby zobaczyć, poczuć to co płynie i co ma być przeżyte/zobaczone. Sobie dziękuję, że przed spotkaniem “pokasowałam” wszystko czego się wcześniej o ustawieniach naczytałam i wszystkich związanych z tym oczekiwań. To mi pozwoliło naprawdę przeżywać to co siedziało i czekało i wołało. Masz w sobie tyle ciepła, spokoju i pewności… i co bym tu nie wpisała to i tak tylko słowa. Dziękuję za uśmiechniętych i przytulonych do siebie Rodziców i pamiętam Twoje słowa o powrocie do nurtu życia. W najbliższym czasie zawisną na wprost łóżka.

Kamila:

Wspaniałe doświadczenie “stanięcia w prawdzie” i spojrzenie na siebie z boku. Atmosfera stworzona przez Katarzynę to jak spotkanie z najlepszą przyjaciółką, która powie Ci prawdę prosto w oczy , ale wiesz, że ona robi to dla Twojego dobra. Polecam.

Gosia:

Tyle myśli do wypisania, których żadne słowa nie oddadzą…bardzo pozytywna osoba….sesja z Kasią niepostrzeżenie przenosi człowieka do innego wymiaru….bardzo profesjonalnie, a zarazem na luzie…czuć czyste intencje i zaangażowanie. Kasiu z całego serca dziękuję Tobie za kolejne uświadomienia.

Agnieszka:

Kasiu dziękuję za moje spotkanie z Rodzicami i Dziadkami, za to, że zobaczyłam że czeka na mnie MOJE życie i że mogę do niego już pójść. To była piękna podróż i początek nowego.

Kiedy jesteś w zgodzie ze swoją duszą, stajesz się prządką własnego losu.

Twoja dusza chce być kompletna. Kiedy rezygnujesz z jakiejś części siebie, kiedy tę część oskarżasz, kiedy odrzucasz któryś swój kawałek – dusza będzie szukać go w świecie, w innych ludziach, sytuacjach, rzeczach.
A Ty będziesz mieć poczucie pustki, braku i tęsknoty. Będziesz tęsknić, sama nie wiedząc za czym. Będziesz rekompensować sobie tę tęsknotę nową sukienką, nowym związkiem, czekoladą, czy kieliszkiem wina. Nadaremnie. Tego, za czym tęsknisz, nie znajdziesz na zewnątrz.

Źródło Twojej mocy i pełni jest w Tobie. Ty jesteś tym źródłem. Tkwi w Tobie niewiarygodny potencjał. Jesteś tryskającym źródłem mocy, kreacji, światła, magii, mądrości i piękna.

? Jesteś wszystkimi kobietami naraz.
? Jesteś małą spragnioną miłości dziewczynką, bożym dzieckiem i cudem miłości.
? Jesteś niewinną nastolatką i dojrzałą kobietą.
? Jesteś matką, świętą i kapłanką.
? Jesteś uwodzicielką, femme fatale, kochanką.
? Jesteś miłością, wędrowniczką i dziką kobietą.
? Jesteś życiem i śmiercią.

O tym są warsztaty „StańMy w Kobiecej Mocy”.
O poznawaniu samej siebie i odkrywaniu zapomnianej wiedzy o sobie.
Idziemy ku sobie, ku więcej i poznajemy siebie na nowo.

Wyruszamy od dnia zaplanowania siebie i swojego poczęcia, poprzez czas w brzuchu mamy, poród, dzieciństwo, okres nastoletni, wczesną młodość, aż docieramy do dnia dzisiejszego. Przechodzimy raz jeszcze tę drogę, którą już podążałaś. Różnica jest taka, że przechodzimy ją świadomie. Zbieramy wszystkie kawałki duszy, te które gdzieś tam w przeszłości utknęły i te, które odrzuciłaś.
Patrzymy na nie z miłością, a one zaczynają nas zasilać, zamiast osłabiać.
Wtedy, wzmocnione i zasilone, ruszamy w przyszłość.
Od tu i teraz poprzez jesień życia, przekwitanie, starość, aż do śmierci.
Rozbrajamy wszechobecny kult młodości, odczarowujemy starość i zaprzyjaźniamy się ze śmiercią. Tak. To jest możliwe.
A wszystko po to, żeby móc w pełni doceniać i przeżywać to, co ważne na dziś i patrzeć w jutro bez lęku. W tej podróży odkryjemy zapomniane kawałki duszy, które od dawna domagają się zauważenia.

Czy chcesz wyruszyć z nami?

Informacje organizacyjne

Inwestycja – 1500 PLN.

Ilość miejsc ograniczona do max 10-12 osób.
Aby zapisać się na warsztaty zadzwoń lub napisz maila,
podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu,
a następnie wpłać zadatek w wysokości 300 PLN
nie później, niż do 18 września.

Katarzyna Stańczak
email: kontakt@kasiastanczak.pl
tel: + 48 531 08 78 78
Nr konta:
62 1950 0001 2006 0037 7061 0001

Czas zajęć:
Niedziela 27 września 18:00 – czwartek 1 października 15:00

Miejsce:
Agroturystyka Sól Kiczora

 
 

Pytania i zapisy:

Katarzyna Stańczak
email: kontakt@kasiastanczak.pl
tel: + 48 531 08 78 78

Daria Czarnecka
email: numerologia.profesjonalnie@gmail.com
tel. +48 790 744 923

Informacje organizacyjne

Inwestycja – 1500 PLN.

Ilość miejsc ograniczona do max 10-12 osób.
Aby zapisać się na warsztaty zadzwoń lub napisz maila,
podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu,
a następnie wpłać zadatek w wysokości 300 PLN
nie później, niż do 18 września.

Katarzyna Stańczak
email: kontakt@kasiastanczak.pl
tel: + 48 531 08 78 78
Nr konta:
62 1950 0001 2006 0037 7061 0001

Czas zajęć:
Niedziela 27 września 18:00 – czwartek 1 października 15:00

Miejsce:
Agroturystyka Sól Kiczora