Twój dom, Twoje miejsce – cykl warsztatów

geralt / Pixabay

Twój dom, Twoje miejsce – cykl warsztatów

Moją misją jest, aby moi klienci jak najszybciej uzyskiwali dostęp do własnej MOCY i stawali się samodzielni.

Katarzyna Stańczak

Ideą tego transformującego cyklu warsztatów jest doświadczanie.

  1. Pierwszym powodem tego, że życie każdego z nas nie zawsze wygląda tak, jakbyśmy tego pragnęli, jest to, że tkwimy w swojej głowie i w nabytych systemach przekonań, zamiast spontanicznie doświadczać.
  2. Drugim powodem tego, że to nasze życie nie do końca nas satysfakcjonuje jest to, że z poziomu naszej nieświadomości w nieoczekiwanych momentach wyskakują na światło dzienne różne emocje. Skoro nie jesteśmy ich świadomi, nie potrafimy nad nimi panować, więc to one rządzą nami, a nie my nimi.

Skutkiem tego mamy wrażenie, że nie kreujemy naszego życia, tylko ono nam się przydarza. My zaś niewielki mamy na to, co nam się przydarza, wpływ. Czujemy się jak dziecko we mgle. Stąd wrażenie, że świat robi nam na wspak, że spotykamy ludzi, którzy są niemili i nadeptują nam na odciski, że musimy tkwić w pracy, której nie lubimy, bo innej nie mamy i nie mamy na nią szans, że wciąż powtarzamy ten sam model w związkach, po początkowej euforii nowy partner okazuje się mieć te same cechy, co stary, itd. itp.

Spotyka nas mnóstwo sytuacji, które są trudne i denerwujące, których zwyczajnie, nie chcemy.
Dodatkowo nasze nieuświadomione emocje mogą być źródłem niektórych chorób czy schorzeń. Takie przypadłości, jak otyłość, problemy dermatologiczne, choroby autoimmunologiczne i wiele innych ma swoje źródło w nieuświadomionych i nieuporządkowanych emocjach z przeszłości.

Twój dom, Twoje miejsce – cykl warsztatów

Oferta całego cyklu

Celem warsztatów jest transformacja twojej zdolności doświadczania życia tak, by sytuacje, które próbowałeś zmienić, których próbowałeś się pozbyć, albo z którymi z konieczności się godziłeś, oczyściły się same w procesie twojego życia. Podobnie dzieje się z niektórymi schorzeniami, uporządkowanie emocji, w których mają one swe źródło, może sprawić, że dolegliwości znikną, albo znacznie się zmniejszą.

Tak było, między innymi u mnie z otyłością. Jeśli chcesz poznać tę historię, kliknij w link:

Byłam stara wielka i gruba. 

Na warsztatach pracujemy nad tym, żebyś zrezygnował z przekonań, które, na przestrzeni swojego życia przyjąłeś, a wcale Ci już nie służą. Pracujemy nad tym, żebyś potrafił odróżnić, co jest twoją wartością, a co cudzą. Przyglądamy się też zdarzeniom z twojej przeszłości, łączysz się z uczuciami i emocjami, od których się, być może, kiedyś w dzieciństwie odciąłeś, bo były zbyt trudne. Z tym jednak, co zbyt trudne dla dziecka, dorosły ma siłę się zmierzyć. Sytuacje z przeszłości już się przecież zdarzyły, więc nie spotykasz się z nimi realnie na nowo. Teraz łączysz się tylko i wyłącznie z towarzyszącymi im uczuciami, więc proces jest w pełni bezpieczny. Robisz tyle, na ile jesteś gotowy i na ile twoje wewnętrzne dziecko jest w stanie tobie – dorosłemu zaufać.

Twój dom, Twoje miejsce – cykl warsztatów

Oferta całego cyklu

Warsztaty są dwupoziomowe.
Pierwszy poziom to przejście trzech modułów, kolejne trzy to drugi poziom.
Każde spotkanie ma swoją tematykę.

Każdy moduł jest osobną całością, a wszystkie razem mają działanie pogłębiające.

Na pierwszym poziomie pracujemy z intencją, która pokazuje w jakim jesteś miejscu swojego życia, co nie pozwala ci iść dalej, albo ruszyć w kierunku, jakiego pragniesz. Często jeden warsztat już inicjuje zmiany. Tu jest miejsce na spotkanie z wypartymi częściami siebie, które blokują cię na drodze do sukcesu, jakkolwiek ten sukces pojmujesz, czy jako szczęśliwą relację z rodzicami czy partnerem, czy jako satysfakcjonującą pracę, czy też niezależność finansową. Możesz przyjrzeć się temu dlaczego w niektórych obszarach życia dotąd ci nie wychodziło.

  1. CUD MIŁOŚCI. Każdy czyimś dzieckiem.
  2. MAG własnego życia.
  3. KAPŁANKA ludu.
geralt / Pixabay

Drugi poziom to droga ku dorosłości i świadomej kreacji własnego życia. Tu jest miejsce na pojednanie z rodzicami, zajęcie przy nich odpowiedniego miejsca w hierarchii i stanięcie do dorosłości w pełni własnej mocy. Ostatnie spotkanie to przyjrzenie się swoim autorytetom, nauczycielom i mistrzom i decyzja, co z tego, czego się od nich nauczyłeś, zabierasz w dalszą drogę, a co ci już nie służy.

  1. KOBIECOŚĆ. Kim jest moja MATKA?
  2. MĘSKOŚĆ. Kim jest mój OJCIEC?
  3. MISTRZ czy fałszywy guru? Kim są moi nauczyciele?
geralt / Pixabay

Twój dom, Twoje miejsce – cykl warsztatów

Oferta całego cyklu

Przejście pierwszego poziomu wyposaży cię w narzędzia, dzięki którym będziesz silniejszy, zyskasz większe poczucie własnej wartości, uwolnisz się od poczucia winy. Łatwiej rozróżnisz, co twoje, a co narzucone.
Dzięki temu świadomie i zdecydowanie wkroczysz na drugi poziom, na którym będziesz zbierać swoje talenty i zasoby, które otrzymałeś od rodziców i nauczycieli, a których, być może, nie dostrzegasz.

Po ukończeniu obu poziomów jesteś gotów, by ruszyć ku pełni swojego życia, a jeśli potrzebujesz jeszcze mojego wsparcia, ustalamy to indywidualnie.

Każdy moduł jest osobną całością, a wszystkie razem mają działanie pogłębiające.

Mój autorski projekt warsztatowy zbudowałam na bazie wielu metod, których się na swojej drodze nauczyłam. Cztery najważniejsze to:

? integracja oddechem
? ustawienia systemowe wg Berta Hellingera
? Szkoła Miłości w Rodzinie wg etyki Jiriny Prekop
? ustawienia intencji wg Franza Rupperta

Ich połączenie wniosło zupełnie nową jakość do mojej pracy z ludźmi, zauważyłam u swoich klientów bardziej efektywne i szybsze zmiany. Metody te bowiem wspaniale się dopełniają, a dwustopniowy system warsztatów pozwala dotrzeć bezpiecznie do twoich najgłębszych skarbów i zasobów.

Zapraszam po informacje gdzie i kiedy odbywają się warsztaty:

Moją misją jest, aby moi klienci jak najszybciej uzyskiwali dostęp do własnej MOCY i stawali się samodzielni.

Katarzyna Stańczak