Uważność przez oddech – jak wygląda sesja odechowa?

Uważność przez oddech

Odzyskiwanie kontaktu z ciałem i uczuciami to proces. Wracasz do tego jak to jest czuć swoje emocje. Ego robi wszystko, abyś ich nie czuł, więc masz w zanadrzu bardzo dużo mechanizmów, które pozwalają Ci bronić się przed czuciem. Uważność przez oddech uczy Cię na nowo czuć. Zaczynasz zauważać te obronne mechanizmy Twojego ego.
Z sesji na sesję dostajesz jednak coraz więcej narzędzi pozwalających sobie z tymi mechaniznami radzić. Czujesz się na tyle napełniony, że z czasem możesz sam sobie robić sesje. Uważność przez oddech prowadzi Cię do samodzielności i świadomego zarządzania sobą.

Jaki jest cel sesji odechowych? Uważność przez oddech

Uważność przez oddech to spotkanie  z tymi kawałkami Ciebie, które chcą być przez Ciebie widziane i przyjęte, byś mógł iść ku swojemu spełnieniu.
Twoim celem jest bycie w sobie i odzyskanie kontaktu ze swoim ciałem i uczuciami. Zaczynasz coraz bardziej i bardziej czuć siebie, odzyskujesz relację ze sobą i wracasz do swojej mocy.
Dzięki Twojemu nowemu spojrzeniu zmienia się jakość Twojego życia.

Jak wygląda sesja oddechowa?

Czas trwania jednego spotkania to około półtorej godziny.
W czasie sesji tworzę dla Ciebie bezpieczną przestrzeń i wspieram Cię w Twojej drodze prowadzącej do bycia  w sobie i ze sobą. Przypominam Ci, że podjąłeś decyzję, aby na nowo zacząć czuć i zawracam Cię z ucieczek w “nieczucie”, widząc mechanizmy obronne Twojego ego.
Możesz leżeć lub siedzieć z zamkniętymi oczami, jesteś tu i teraz, całkowicie świadomy tego, co się wydarza.  Uważność przez oddech to proces dla Ciebie, całkowicie Twój, całkowicie bezpieczny, wydarza się tyle, na ile jesteś gotowy.

Jeśli czujesz, że to dla Ciebie – zapraszam do kontaktu.

Katarzyna Stańczak – coach oddechem i certyfikowana terapeutka połączonych metod:
– Systemowa Praca z Rodziną metodą Berta Hellingera – Nowe Ciche Ustawienia Rodzin
– Pojednanie z Rodzicami wg etyki Prekop
kontakt@kasiastanczak.pl
tel. 531-08-78-78

ustawienia systemowe Warszawa, coaching oddechem, Terapia Mocnego Trzymania, uzdrowienie relacji z rodzicami, trauma – ustawienia intencji wg Franza Rupperta, uważność przez oddech.